Dodies
Dabā!

Unikāla arhitektūra
Kristietības pirmsākumi

Dodies
Dabā!

Dodies
Pastaigā

Pause

Piedalies Līkā tilta regatē!

 

    Šī gada 16.maijā pulksten 13:00 Ogrē ar Līkā tilta regati  tiks atklāta jaunā tūrisma sezona. Pasākuma mērķis ir popularizēt aktīvu dzīvesveidu kā arī iesaistīt aktivitātēs Ogres un citu pilsētu pārstāvjus. Tāpat kā iepriekš, regate notiks pie Arkveida gājēju tilta, Ogres upē.  

                  Regatē katrā komandā nepieciešami trīs cilvēki, kas būs gatavi doties bezbailīgā braucienā un sacensties ar citiem dalībniekiem. Divi no viņiem būs airētāji ,no kuru veiklības un prasmes būs atkarīga komandas nokļūšana galamērķī. Trešais komandas biedrs - karoga turētājs, paredzēts kā īpašs komandas iedvesmotājs un uzmundrinātājs.

                  Līdz šim ļoti aktīvi ir iesaistījušies vietējie uzņēmumi un citas domubiedru grupas. Šogad vēlamies vērst uzmanību un aicināt piedalīties komandas arī no citām pilsētām. Ogres Līkā tilta regatē varēsiet ne tikai pierādīt, ka Jūsu komanda ir aktīva, draudzīga un sportiska. Tā būs iespēja uzņēmumiem nest savu vārdu ārpus biroja telpām.

                  Ne mazāk svarīga ir arī galvenā balva, kas uzvarētājiem nodrošinās jūras ceļojumu no Rīgas līdz Stokholmai un atpakaļ. Balvu nodrošina  Tallink. Piedzīvojuma brauciena laikā būs iespēja ne tikai saliedēt kolektīvu, bet arī atpūsties un baudīt Tallink piedāvāto atpūtas programmu.

                  Ar sacensībām nepieciešamo inventāru nodrošinās pasākuma organizatori – Ogres novada Tūrisma informācijas centrs. Aicinām dalībniekus padomāt arī par tērpiem un aktīviem līdzjutējiem, jo pašus aktīvākos sagaida pārsteigumi.

                  Līkā tilta regati atbalsta un par balvām rūpējas Tallink, StarSpace observatorija, sporta bāze „Amazones”, „Fazer Latvija”, Normunda Labrenču mājas vīna darītava „Vīna ceļš”,  IK „Ķeipenieši”,Z/S „Krasti”, veco spēkratu kolekcionārs J.Buka , SIA „PBTelpa”, piedzīvojumu parks Aļaska un Ogres novada pašvaldība.

                  Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 15.maijam plkst. 17.00. Līkā tilta regates nolikumu un pieteikuma formu var saņemt, sūtot pieprasījumu uz info@latvijascentrs.lv, klātienē Ogres novada Tūrisma informācijas centrā Ogrē Brīvības ielā 12a, kā arī lejupielādēt pielikumā.

                  Dalība pasākumā – bez maksas

 

 Nolikums - http://www.latvijascentrs.lv/data/files/nolikums_LTR_2015.pdf

      

Trešdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne

1188 karte
visitogre.lv logo

Turpmāk tūrisma jaunumus un informāciju par Ogri lasiet www.visitogre.lv.