Dodies
Dabā!

Unikāla arhitektūra
Kristietības pirmsākumi

Dodies
Dabā!

Dodies
Pastaigā

Pause

Divi iemīlējušies pianisti sastopas koncertprogrammā “100 gadi ar Piafu”

15. decembrī plkst.19:00 Ogres Kultūras centrā izskanēs Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina radītā unikālā slavenās franču dziedātājas simtgadei veltītā koncertprogramma 100 GADI AR PIAFU”.

 

Neordinārā programmas koncepcija nojauks robežas ne tikai starp dažādiem skatuves mākslu veidiem - teātri un izpildītājmākslu, bet arī ļaus līdzpastāvēt pavisam atšķirīgiem mūzikas žanriem - klasiskajai un populārajai mūzikai.

«100 gadi ar Piafu» ir pirmais Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina kopprojekts. Garāmslīdoši mirkļi ar neprātīgiem valšiem, dziļiem skatieniem, kaislīgiem skūpstiem un jutekliskiem pieskārieniem - viena balss un divi iemīlējušies pianisti 10 koncertos visā Latvijā atklās valdzinošo Parīzes noskaņu. Katrīna Gupalo, kura nupat beigusi studijas prestižajā Rietumu Mūzikas akadēmijā Kalifornijā, ASV, jau sen ir pazīstama kā izcila franču populārās mūzikas izpildītāja. Savukārt Andrejs Osokins šajā repertuārā iejutīsies pirmoreiz - līdz ar debiju Berlīnes filharmonijā, Piafas simtgadei veltītā koncerttūre ir viens no aizraujošākajiem pianista šīs sezonas projektiem.

Piektdiena, 28. janvāris
Spodris, Kārlis

1188 karte
visitogre.lv logo

Turpmāk tūrisma jaunumus un informāciju par Ogri lasiet www.visitogre.lv.