Dodies
Dabā!

Unikāla arhitektūra
Kristietības pirmsākumi

Dodies
Dabā!

Dodies
Pastaigā

Pause

Ar loteriju noslēdzas D. Verneras izstāde Dabas formu arhitektūra.

Sestdien Ogres Vēstures un mākslas muzejā, klātesot pēdējiem izstādes apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem, sirsnīgā gaisotnē svinīgi noslēdzās Diānas Verneras izstāde “ Dabas formu arhitektūra” .

Kā tika ziņots jau iepriekš, ikvienam izstādes apmeklētājam bija iespēja piedalīties loterijā, pretendējot uz īpašu balvu. Kas būs šī balva, māksliniece Diāna Vernera neatklāja līdz pēdējam brīdim. Taču tieši plkst.15.00, kad uz galda tika nolikts laimes rats, tam blakus , baltu gaismu lejot, iedegta tika Diānas Verneras veidota balta keramikas lampa. Šis mākslas darbs ir viens no Diānas Verneras kolekcijas “Gaismas glabātā tikšanās” , kas tapuši keramikas simpozijā . Tagad tas gaidīja savu tikšanos ar savu nākošo īpašnieku – loterijas uzvarētāju.

Un tad - Diāna Vernera izvelk uzvarētāja lozi. Notikumu filmē Ogres TV un…Diāna lasa: uzvarējis ir Artis Supe. Un filmēšanu nākas pārtraukt, jo ,raugi, uzvarētājs ir Ogres apriņķa ziņu operators, kas šobrīd stāv aiz kameras, lai iemūžinātu šo mirkli! Vēlāk izrādās, ka Artis loterijā piedalījies pirmo reizi mūžā.

Tā kā D. Verneras izstādi Ogres Vēstures un mākslas muzejā apmeklējusi gana daudz skatītāju un laimes rats ir piepildīts ar daudzām lozēm, māksliniece nolemj, ka tiks vilktas vēl trīs lozes un šiem veiksminiekiem viņa dāvinās trīs darbus no savas izstādes.

Apsveicam uzvarētājus – Dagniju Liepiņu, tel. 29896……, Daini Gudovski un Inesi, tel. 264246.. Balvas Jūs gaida muzejā!

 

Piektdiena, 28. janvāris
Spodris, Kārlis

1188 karte
visitogre.lv logo

Turpmāk tūrisma jaunumus un informāciju par Ogri lasiet www.visitogre.lv.