Dodies
Dabā!

Unikāla arhitektūra
Kristietības pirmsākumi

Dodies
Dabā!

Dodies
Pastaigā

Pause

Normunda Labrenča mājas vīna darītava

Normunda Labrenča mājas vīna darītava
Adrese Madlienas ielā 10, Ogre
Tālrunis +371 29396789, +371 29415263
WWW www.vinacels.lv
Apraksts

Vīndaris Normunds Labrencis vīnu gatavo 11 gadus. SIA „VĪNS.LV” gatavotie vīni tirgū tiek piedāvāti ar zīmolu VĪNA CEĻŠ. Normunds piegādā vīnu restorānam VINCENTS, līdz ar to šos vīnus ir baudījuši un novērtējuši visaugstākā līmeņa ārvalstu viesi. Latvijas vīnu konkursos Normunds ir ieguvis arī augstākās godalgas.

Normunds Labrencis gatavo vīnus no dažādiem Latvijā augušiem augļiem un ogām. Kā populārākie ir minami vīnogu vīns, rabarberu vīns, deserta sarkanie vīni – ķiršu ports, upeņu ports, aveņu ports, kā arī dzirkstošie vīni no rabarberiem, āboliem un vīnogām. Katru gadu notiek nepārtraukts eksperimentu process ar jaunām augļu un ogu kultūrām. Tāpēc iespējams nobaudīt arī dažādus citus vīnus.

Īpaši ir izceļams fakts, ka vīnam netiek pievienoti sulfīti, līdz ar to vīni ir dabīgi un dzīvi un viennozīmīgi draudzīgāki cilvēka organismam.

Ciemos tiek aicināti visi, kam ir saistošs vīna darītavas process. Mazajā vīna darītavā var aplūkot visu vīna tapšanas procesu, veikt dažādu vīnu degustāciju un arī iegādāties sev tīkamākos vīnus. Viesus laipni uzņems saimniece Vitālija un vīndaris Normunds.

Otrdiena, 30. novembris
Andrejs, Andrievs, Andris

1188 karte
visitogre.lv logo

Turpmāk tūrisma jaunumus un informāciju par Ogri lasiet www.visitogre.lv.